Akce na měsíc červen 2018

Plánované akce na měsíc červen 2018

1) 7. 6. (Čt) Výlet do ZOO Hluboká

• odjezd autobusu od MŠ již v 7,15 !!!! Prosíme, přijďte včas (musíme mít časovou rezervu, abychom v Zoo stihli pohádku) :-)
  • s sebou: pláštěnku, pití v lahvičce se sosáčkem, pokrývku hlavy proti slunci (ev. doma namazat krémem na opalování)
  • svačinu děti budou mít ze školky, nedávejte jim, prosíme, čokoládové oplatky atp.
  • návrat cca v 12,30 hod. na oběd

2) 15. 6. (Pá) v 9,00 hod. Planetárium v MŠ

• speciální atrakce - promítání výukových filmů o vesmíru - dopoledne

3) 21. 6. (Čt) v 10,00 hod. Loučení s předškoláky

• pasování na školáky - společná slavnost dětí v dopoledním programu

4) 21. 6. (Čt) v 15,15 hod. Informační schůzka pro rodiče na školní rok 2018-19

5) Návštěvy vláčků, chlumanské KYBY zahrady a hvězdárny

• dle počasí a domluvy

Prosíme rodiče, aby děti měly v MŠ vždy pokrývku hlavy, sportovní obuv a ev. krém na opalování - pokud je nenamažete sami. Přihlášky na prázdniny jsou nadále k dispozici v jednotlivých třídách.

Blíží se prázdniny a další školní rok bude za námi :-). Děkujeme všem rodičům za spolupráci i důvěru vloženou do naší MŠ, přejeme všem krásné léto a budeme se těšit na školní rok 2018/19.