Aktualizováno Virtuální "Učebna" - Rozvrh hodin od 25.5.2020

Informace ke Google Classroom

Informace k zapojení do virtuální učebny Google Učebna (Google Classroom)

Aktualizováno!!!

Od 25.5.2020 změna z důvodu nástupu žáku I.st do školy.

Google učebna rozvrh hodin [ 543.51kB]

Ke dni 3.4.2020 většina žáků školy již aktivně využívá přihlášení do Google Učebna ( Google Classroom). Od 6.4.2020 bude v tomto prostředí probíhat výuka dle stanoveného rozvrhu (5.-9.r.). Žáci prvního stupně (1.-4.r.) budou mít výuku ve formě dohodnutou s třídní učitelkou. Veškeré materiály pro výuku a domácí úkoly budou zveřejňovány výhradně v Google Classroom. Některé třídy prvního stupně po dohodě s vyučujícím budou úkoly dostávat ještě i na eŽK (Bakalari) či e-mail.

Na jednotlivé vyučovací předměty budou žáci od vyučujícího pozváni a vše přehledně uvidí v Google Kalendář. Vyučování bude probíhat v programu Meet, který je k dispozici po přihlášení na školní účet žáka.

Z důvodu aktuální situace, kdy nelze vyučovat ve škole jsme se rozhodli k využití služby Google Classroom (Google Učebna).

Jedná se o službu, pomocí které lze s žáky komunikovat, zadávat jim úkoly, testovat v prostředí internetu. Podmínkou je využití účtů, které byly všem žákům zřízeny, internetové připojení a prohlížeč ( ideálně Chrome). K využití služby lze použít jak PC (Windows), tak i tablet či mobilní telefon (Android, iOS).

Připojení pomocí počítače (Windows): Google učebna Windows [ 604.03kB]

Připojení pomocí telefonu či tabletu: Google Učebna Android, iOS [ 533.61kB]