Někteří žáci se vydali na poznávací zájezd do Anglie a my ostatní, kteří jsme zůstali ve škole, jsme si učení zpestřili projektovými dny . Ve středu jsme se vydali do Vlachova Březí a cestou jsme pomohli přírodě sběrem odpadků. Také jsme se zastavili v zahradě v Chlumanech a zasportovali si na hřišti, sladká tečka na žáky čekala ve Vlachově Březí, kde si každý koupil něco dobrého. Příjemně nás překvapilo, že tentokrát bylo odpadu daleko méně než v minulých letech, což je pozitivní zpráva.