Zlatý triumf našich žáků v okresním kole ve vybíjené
V pátek 24.4.2026 ožila naše školní sportoviště při ZŠ Husinec dalším ročníkem soutěže ve vybíjené. Zúčastnilo se ho 12 týmů z celého prachatického okresu.
Naši žáci každoročně bojují o medaile a i letos v silné konkurenci obstáli na výbornou. Vybojovali ve finále se ZŠ Volary 1. místo, 3. místo získala ZŠ Vlachovo Březí.
Turnaj probíhal ve skvělé sportovní atmosféře a letos nám přálo i počasí.
Týmy na prvních třech místech si odnesly medaile, diplomy a nové míče na vybíjenou. Ani ostatní účastníci však neodešli s prázdnou a za své bojovné výkony obdrželi sladkou odměnu.
Velké poděkování patří DDM Prachatice za pomoc při organizaci celé soutěže a zajištění hladkého průběhu turnaje a také našim deváťákům, kteří se na organizaci také podíleli.
Děkujeme všem našim sportovcům za skvělý výsledek a reprezentaci naší školy.